Waga Składnik Ekstrakt z czarnego pieprzu 98% Piperine

Nazwa produktu: Piperyna
Nr CAS: 94-62-2
Nazwa łacińska: Piper nigrum L.
Specyfikacja: 95%, 98%
Wygląd: żółty proszek
Metoda badawcza: HPLC

 • Opis
 • Pakowania
 • Waga Składnik Ekstrakt z czarnego pieprzu 98% Piperine

  XI 'AN LESEN BIOTECHNOLOGY CO., LTD. specjalizuje się w dziesięcioletnich ekstraktach roślinnych i handlu eksportowym, aby zapewnić klientom wysokiej jakości, organiczną, naturalną, dobrą cenę różnych ekstraktów roślinnych, proszku owocowo-warzywnego, a także kosmetyków, surowców chemicznych.

  Ekstrakt z czarnego pieprzu (Bioperine) to czysta forma piperyny, która pochodzi z owoców czarnego pieprzu. Piperyna jest alkaloidem. Pieprz czarny jest również znany jako Piper nigrum L i Piper longum L (pieprz długi). Pieprz czarny robi o wiele więcej niż powiesić z solą. Niedawno naukowcy odkryli, że czarny pieprz może zmniejszyć odczuwanie bólu, zmniejszyć stan zapalny i zwalczać artretyzm. Te odkrycia wynikają z innych badań pokazujących, że czarny pieprz może blokować powikłania cukrzycy, działać jako silny przeciwutleniacz i zwalczać raka okrężnicy. Wykazano, że czarny pieprz znacznie zwiększa biodostępność składników odżywczych z żywności i suplementów, zapewniając więcej składników odżywczych dla każdego wydanego dolara. Wszystko to sprawia, że zraszanie czarnego pieprzu na jedzenie jest jedną z najłatwiejszych i najbardziej ekonomicznych interwencji, jakie ludzie mogą zrobić, aby poprawić swój ogólny stan zdrowia.


  Nazwa Prodcut: Piperyna

  CAS N0 .: 94-62-2

  Nazwa łacińska: Piper nigrum L.

  Specyfikacja: 95% 98%

  Wygląd: żółty proszek

  Rozmiar oczek: 80 oczek

  Używane Part: Seed

  Ocena: Food & Pharmaceutical

  Nazwa marki: LS-Herb

  Metoda badawcza: HPLC


  Piperine.jpg


  3.jpg


  4.jpg


  Funkcjonować:

  1. Ekstrakt z czarnego pieprzu Piperine pełni funkcję leczenia zapalenia stawów, reumatyzmu i chorób skóry lub gojenia się ran.
  2. Ekstrakt z czarnego pieprzu Piperine ma funkcję utraty wagi, jego zdolność do zwiększania tempa metabolizmu organizmu.
  3. Ekstrakt z czarnego pieprzu Piperine ma funkcję usuwania ciepła i moczopędne, wykrztuśne, uspokajające i przeciwbólowe.
  4. Ekstrakt z czarnego pieprzu Piperine pełni funkcję leczenia ostrego zapalenia spojówek, zapalenia oskrzeli, zapalenia żołądka, zapalenia jelit i kamieni moczowych.
  5. Ekstrakt z czarnego pieprzu Piperine pełni funkcję wzmacniającą odporność i wspomagającą wchłanianie składników pokarmowych przez jelita.

  Podanie:

  1. Jako surowce farmaceutyczne na zapalenie stawów, reumatyzm, przeciwzapalne, odpuszczanie i tym podobne, stosuje się je głównie w dziedzinie farmacji.

  2. Jako skuteczne składniki poprawiające krążenie krwi i łagodzące nerwy, jest stosowany głównie w przemyśle produktów zdrowotnych.

  3. Jako aktywne składniki produktów do pielęgnacji skóry stosowany jest głównie w przemyśle kosmetycznym.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w czystym, chłodnym, suchym miejscu; trzymać z dala od silnego, bezpośredniego światła.

  Okres przydatności do spożycia:

  2 lata, gdy są prawidłowo przechowywane.

 • Poniżej 5 kg

  Torba z folii aluminiowej wewnątrz, karton na zewnątrz

  Powyżej 6 ~ 25 kg

  Podwójnie uszczelnione worki PP wewnątrz, bęben światłowodowy na zewnątrz

  Objętość bębna

  Bęben o pojemności 25 kg: 37 cm * 37 cm * 51 cm

  Bęben o pojemności 10 kg: 30 cm * 30 cm * 40 cm

  Ilość kartonów

  Karton 1KG: 200mm * 200mm * 260mm

  Karton 5 KG: 250 mm * 330 mm * 270 mm

  Uwaga

  Możemy spakować zgodnie z Twoimi wymaganiami oraz powitać OEM i ODM.

Hot Tags: Piperine, Chiny fabryka dostawca, wysoka jakość, wysoka czystość, bestseller, doskonała cena, piperyna, ekstrakt z pieprzu czarnego, ekstrakt z czarnego pieprzu, suplement piperyny, bioperina
Produkty powiązane

Zapytanie